Špeciálne pre mužov sú v rámci erotických pomôcok určené krúžky a návleky na penis. Ide o kategóriu hračiek, ktoré neboli v minulosti tak známe a využívané, čo sa však posledné roky mení. Paradoxne, motorom týchto zmien neboli ani tak samotní muži, ako skôr ich partnerky alebo partneri. Na čo krúžky alebo návleky na penis najlepšie slúžia?

Ideálne pomôcky na spoločné hry

Návleky aj krúžky na penis patria k erotickým pomôckam určeným primárne pre milovanie s partnerom. V prípade krúžkov je možné uvažovať aj o ich využití pri masturbácii, najmä ak ide o krúžky na zlepšenie erekcie, no to nie je ich primárny účel.

Ten naopak spočíva v spevnení stoporenia penisu za účelom predĺženia a zlepšenia erekcie, čo by sa malo odraziť aj na kvalitnejšej stimulácii partnerky. Viacero krúžkov má tiež rôzne vibračné, pulzačné alebo iné doplnkové funkcie. Vďaka nim by mala dosiahnuť žena počas vaginálneho aj počas análneho styku viac rozkoše a intenzívnejší orgazmus.

Pokiaľ ide o návleky na penis, tu si určite vyberiete z veľkého množstva tvarov a druhov. Fantázii sa medze nekladú, nielen pokiaľ ide o sfarbenie či veľkosti násad a návlekov, ale aj pokiaľ ide o použité materiály a povrch. Návleky s výstupkami, hrbolcami, vrúbkami alebo inými stimulačnými doplnkami sú jednoznačne najlepšia voľba!

Dlhší a hrubší penis vďaka návleku

Spomínané návleky na penis majú dve základné funkcie. Tou prvou je zväčšenie pohlavného údu a to tak do dĺžky, ako aj do šírky. Stačí si len zvoliť veľkosť návleku, vhodný tvar, nasadiť a môžete ísť „do akcie“. Siahnuť môžete po tenších aj hrubších návlekoch, prevažne zo silikónu, ich hrúbka môže byť až 6 cm a dĺžka až 25 cm.

Druhou funkciou návlekov na penis je zlepšenie stimulácie a dráždenia ženy alebo partnera počas pohlavného styku. To je dosiahnuté tvarom, materiálmi a najmä povrchovým spracovaním návlekov, kde sa fantázii medze naozaj nekladú.

V prípade stimulácie sú v ponuke aj tieto návleky:

  • XL návleky, ktoré dokážu ženu stimulovať nadrozmernou veľkosťou, či už do hrúbky alebo dĺžky, vtedy žena dosiahne aj vaginálny vrchol
  • návleky s rôznym tvarom a dizajnom, ktorý je zaoblený, zakončený na špičke alebo má stimulačné rozšírenie pri koreni, čím dráždi klitoris
  • návleky s vrúbkovaním, výstupkami alebo stimulačnými výčnelkami, ktorých cieľom je dráždiť vnútornú stenu pošvy a stimulovať vzrušenie
  • návleky s elektronickými vibráciami alebo pulzovaním, ktoré môžu priniesť viac rozkoše nielen partnerke či partnerovi, ale aj vám.

Pri výbere návleku na penis si dajte pozor okrem tvaru a vonkajšej výbavy na materiál. Štandardom sú návleky zo silikónu, no ak si chcete dopriať 100 % zážitok, určite voľte realistickejšie prevedenie Nature Skin. Takýto návlek bude na dotyk omnoho viac pripomínať prirodzenú pokožku, čo zvýši kvalitu zážitku pri jeho použití.

návleky na penis

Krúžok na stimuláciu aj dlhšiu erekciu

Druhou zaujímavou erotickou pomôckou špeciálne určenou pre mužov sú krúžky na penis. Môžu byť z pevnejšieho aj pružnejšieho materiálu, najčastejšie sa používa silikón. Niektoré modely možno nasadiť aj na semenníky, môžu mať aj formu slučky.

Aké majú využitie, výhody a na čo vám pomôžu?

Lepšia erekcia: Krúžky na penis, či už ide o silikónové krúžky alebo nastaviteľné slučky, sú vynikajúcim prostriedkom, ako dosiahnuť kvalitnejšiu erekciu. Dokážu totiž obmedziť odtok krvi z toporivých telies a tak stoporenie predĺžiť aj skvalitniť. Ak si kúpite tie s nastaviteľným priemerom, môžete ich funkcionalitu počas styku ľubovoľne regulovať.

Viac vzrušenia pre muža: Ak si zakúpite erekčný krúžok aj s vibráciami alebo špeciálnym adaptérom pre dráždenie perinea, pomôže to zvýšeniu vzrušenia a lepšej stimulácii. Množstvo modelov týchto krúžkov je svojim tvarom prispôsobených stimulácii aj semenníkov alebo okolitej genitálnej oblasti, bez problémov tak môžu stimulovať vzrušenie.

Lepšia stimulácia ženy: Krúžky na penis, podobne ako aj návleky, môžu pomôcť výrazne skvalitniť partnerský sexuálny život. Vďaka vrúbkovaniu, výstupkom, vibráciám a ďalším funkciám môžu zlepšiť stimuláciu ženy pri pohlavnom styku. Dráždia totiž vnútornú stenu vagíny a zvyšujú tak vzrušivosť, pôsobiť môžu aj na klitoris.

Masturbácia aj spoločné hry: Erekčné krúžky sú vhodné tak pre masturbáciu, napríklad na pevnejšiu erekciu alebo zvýšenie vzrušenia, ako aj na spoločné hry s partnerkou či partnerom. Ich výhodou je, že sa hodia pri nežnom milovaní aj pri tvrdších BDSM hrách, obľúbené sú na techniky odďaľovania ejakulácie v prípade hry dominant-submisív.

Kde nájsť najlepší výber krúžkov a návlekov

Ak sa vám návleky alebo krúžky zapáčili a chceli by ste ich skúsiť, nájsť ich viete bez akýchkoľvek problémov priamo v sexshope. Ide o štandardnú súčasť sortimentu, pričom na výber máte niekoľko značiek, tvarov, materiálov aj typov podľa funkcií. Ich detailnejší popis nájdete tu.

Najviac pohodlia a sortimentu majú online sexshopy:

  • v ich prípade máte pochopiteľne najširší výber, na rozdiel od kamenných obchodov majú aj oveľa viac produktov dostupných priamo skladom
  • online nakupovanie je pochopiteľne pohodlnejšie a jednoduchšie, všetko vybavíte priamo cez mobil a to kedykoľvek, pokojne aj v noci
  • máte dostatok času dozvedieť sa o krúžkoch či návlekoch všetky informácie a to vrátane detailov, môžete si favorizované modely porovnať
  • veľkým bonusom je diskrétnosť a anonymita, zároveň sa môžete cez chat alebo mail v sexshope spýtať na všetko, čo by ste chceli ešte vedieť

Nákup v internetovom sexshope trvá iba zopár minút. Stačí si zvolené produkty vložiť do online košíka, vyplniť údaje o doručení, zvoliť spôsob doručenia alebo kuriérnu službu, vybrať typ platby a to je všetko. Produkty vám môžu prísť priamo na adresu domov aj do Zásielkovne, kde si ich vyzdvihnete vtedy, keď sa vám bude chcieť.

Dôležitým benefitom nákupu cez internet je kombinácia jednoduchosti, pohodlia a diskrétnosti. Aj pri doručení vám príde balíček bez označenia sexshopu alebo nejakej reklamy, nemusíte sa o to preto vôbec obávať. Nakupovať môžete 24 hodín denne a nič vás neobmedzuje. Prekvapiť svoju partnerku môžete pokojne aj zajtra!